Virusstop

ВООЗ-у Україні склалася критична ситуація у сфері охорони здоров’я

На даний момент в Україні склалася складна ситуація, коли найчастіше цілі населені пункти залишаються без професійних медичних працівників. Про такій критичній ситуації заявили в ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я).

За їх інформацією, більш ніж на 20% зменшилася кількість щеплень від поліомієліту. Зокрема, на територіях, що знаходяться в зоні військового конфлікту на Сході України, починаючи з вересня такого щеплення не отримав взагалі жодна дитина.

Також наголошується, що, наприклад в Луганську, дефіцит медичного персоналу становить понад 2/3, на території Донецької області не працює кожен десятий медик. А на території близько 60-ти населених пунктів знаходяться практично на лінії фронту – взагалі немає жодного лікаря!

У зв’язку зі сформованою складною ситуацією, ВООЗ прийняла рішення направити в Україну спеціалізовані мобільні групи екстреної медичної допомоги. Ці групи, зокрема, будуть первинно оглядати хворого, надавати необхідну первинну допомогу, в разі необхідності – пов’язувати його з лікарнею.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *