Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Новини медицини
Вірус Коксакі в Україні: небезпечний презент із спекотних країн

Вірус Коксакі, не дивлячись на свою екзотичну назву, вже не перший рік «гостює» у більшості країн пострадянського простору, в тому числі і в Україні.

Статті про здоров’я 
Як запобігти грипу
26.10.2018 - Грип
ВООЗ рекомендує проводити щорічну вакцинацію проти грипу як перший і найважливіший крок у захисті від цього вірусу і його потенційно серйозних ускладнень.

VirusStop - це спеціалізований медичний портал в Україні, присвячений проблемі вірусних захворювань

Це медичний сайт, де висвітлюються основні сучасні напрями медицини, методи профілактики та лікування різних вірусних захворювань.

Медичний портал "VirusStop", це сайт, на якому можна знайти багато корисної інформації про різні види вірусів; про симптоми, профілактиці та методи лікування різних вірусних захворювань, як надавати першу допомогу, як правильно піклуватися про своє здоров'я, про особисту гігієну і т.д. Ви дізнаєтеся багато корисної інформації про різні віруси, вірусних захворюваннях, про класифікацію медпрепаратів, про те, як правильно піклуватися про себе і про дитину, а також багато цікавого про інтимне здоров'я.

Медичний портал "VirusStop", також надає багато цікавих матеріалів для вагітних жінок, в яких йде мова про те, як правильно в період вагітності піклуватися про своє здоров'я і про здоров'я плоду, як уникнути всіляких вірусних захворювань і які заходи застосовувати для лікування вірусів.

Відвідавши медичний портал "VirusStop", Ви зрозумієте, що профілактика, і лікування різних вірусних захворювань, а також спосіб життя, який веде людина - це дуже важливі речі, про які слід багато чого знати, щоб у майбутньому уникнути проблем.

Це сайт медицини, на якому можна знайти багато корисної інформації про лікування різних захворювань, про те, як лікувати вірусні захворювання та всілякі інфекції, про догляд за дітьми, про те, як зберегти дитяче здоров'я. Основна тематика публікацій, яку висвітлює наш портал - медицина. Адже медицина та здоров'я - це ті теми, які важливі кожному.

На нашому сайті Ви знайдете цікаві факти про різні види вірусів.

Вірус (у перекладі з латинської мови - отрута) - найпростіша форма життя на нашій планеті, мікроскопічна частка, яка складається з молекули нуклеїнових кислот, укладеної в захисну білкову оболонку.

Віруси містять тільки один тип нуклеїнової кислоти: або ДНК, або РНК. Віруси є неклітинні інфекційними агентами, які можуть відтворюватися тільки усередині інших живих клітин. Віруси є облігатними паразитами т.к вони не здатні розмножуватися поза клітиною. Віруси вражають практично всі типи існуючих живих організмів: від бактерій до рослин, тварин і звичайно ж людини. Віруси вбудовуються в клітину- господаря, змінюють її генетичний апарат і, використовують її ферментативний апарат, щоб переключити клітку на синтез своїх вірусних частинок - віріонів. Віріони в свою чергу лавиноподібно вражають все нові і нові клітини організму-господаря, що і призводить до розвитку вірусного захворювання.

Існує дуже багато найрізноманітніших видів вірусів. Серед найбільш поширених видів вірусів всім відомі респіраторні інфекції - ГРВІ та грип. Віруси людини викликають величезну різноманітність небезпечних захворювань, серед яких пташиний грип, герпес, гепатити, поліміеліт, атипова пневмонія - ГРВІ, СНІД.

В даний час постійно відбувається пошук нових шляхів і засобів для лікування вірусів. Для кожного виду вірусу існують певні методи лікування вірусів.

Вірус папіломи людини - папілома вірус

Вірус папіломи людини ( ВПЛ) - дуже поширена інфекція. Папілома вірус передається тільки від людини до людини. Відомо більше 100 видів ВПЛ. 75% людей у світі хоч раз контактували з вірусом папіломи

Основний напрямок у лікування вірусу папіломи зміцнення імунної системи. Для такого захворювання, як вірус папіломи людини, лікування може проводитися за допомогою противірусних та імуномодулюючих препаратів, які активізують імунітет людини, підтримують його на природному рівні, а також мають пряму противірусну дію. Папілома лікування у великій кількості випадків проходить досить успішно. Також багато клініки пропонують лазерне видалення папілом.

Вірус грипу

Грип - входить до групи гострих респіраторних вірусних інфекцій. Зараз виявлено більше 2000 варіантів вірусу грипу. Для того, щоб швидше нейтралізувати в організмі вірус грипу, лікування повинно бути комплексним і проводитися під наглядом лікаря. Грип - вірус людини, яка не лікується антибіотиками, вони актуальні для бактеріальних захворювань. У першу чергу необхідно знизити інтоксикацію організму, зміцнити імунітет і лікувати симптоми грипу. Після інфікування грипом ознаки захворювання з'являються в перебігу одного- чотирьох днів. Лікувати грип потрібно обов'язково. У першу чергу сприяють одужанню і більше швидкого зникнення симптомів захворювання. Легкі форми грипу можна лікувати в домашніх умовах використовую противірусні, імуномодулюючі препарати, строгий постільний режим і рясне пиття.

Вірус герпесу

Герпесом називають інфекцію, яка викликається вірусом простого герпесу. Вірус простого герпесу може бути присутнім в організмі людини довічно. Є дані , що кожна п'ята людина інфікована і є вірусоносіями герпесу. Від вірусу герпесу можна захиститися, зміцнюючи імунну систему і проводячи профілактику. Прояви герпесу це поява хворобливих бульбашок на губах, статевих органах, шкірі. Лікування герпесу в більшості випадків процес складний і тривалий. Обов'язково в комплексну терапію повинні бути включені препаратиполіпшують імунітет і надають противірусну дію.

Вірус гепатиту

У природі існує 5 типів вірусів гепатиту. Вірусні гепатити мають різні шляхи зараження і вражають гепатобіліарну систему, порушують функції печінки. Лікування гепатиту має проходити тільки в лікарні, під наглядом фахівців.

Для того щоб не дозволити підступним вірусам ускладнювати вам життя постарайтеся максимально зміцнити імунітет.

Такі поняття як вагітність і віруси не повинні переплітатися, однак у жінки, яка знаходиться в положенні, як правило ослаблений імунітет і дуже часто вірусні захворювання не оминають її стороною. Віруси можуть серйозно вплинути на розвиток плоду.

Якщо Ви захочете дізнатися більше про віруси, вірусних захворюваннях, методи їх лікування та профілактики, Ви, безсумнівно, знайдете те, що шукали на нашому сайті, так як найкращий джерело такої інформації - портал «VirusStop».

Розгорнути
Зараз обговорюють
comment
1 месяц назад
3 месяца назад
3 месяца назад
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
Створення сайту Seotm