Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Вагітність • Папілома та вагітність

Папілома та вагітність

Вірус папіломи людини – це вірус, який містить ДНК здатну проникати в геном клітин організму-хазяїна, змінюючи їх властивості. В організмі інфікованої людини можливе переродження клітин шкірних покривів і слизових оболонок на атипові форми і розвиток доброякісних чи злоякісних новоутворень. Ранній початок статевого життя і наявність великої кількості партнерів збільшує ризик наявності вірусу папіломи. Родина папіломо вірусів має багато типів і вони різняться своєю онкогенністю.

В організмі вагітної жінки відбувається багато змін і стан імунної системи фізіологічно пригнічений. Виникають сприятливі умови для активації збудника і субклінічний або латентний перебіг переходить в гостру фазу. Клінічно це проявляється у виникненні папілом чи кандилом на шкірі і слизових оболонках. В народі їх ще називають бородавками. Зоною враження у жінок є зовнішні статеві органи, стінки вагіни і шийка матки. Часто у жінок при повній комплексній діагностиці окрім вірусу папіломи виявляють ряд інших хвороб сечостатевої системи: хламідіоз, трихомоніаз, гонорея, геніальний герпес. Хворі жінки пред’являють скарги на свербіж, печію в зоні наростів, виділення з неприємним запахом, розлади сечовипускання. При гінекологічному огляді лікар може визначити наявність, кількість і різновид кандилом. Окрім вищезазначених скарг, жінки мають психологічний дискомфорт. Зниження самооцінки, сором призводять до розладів статевого життя. Виникає страх виникнення ракових захворювань і передачі збудника майбутній дитині.

Передача вірусу папіломи від жінки до плоду відбувається під час народження. За даними різних авторів, це відбувається від 4% до 87% випадків. Яким саме шляхом це відбувається достеменно не відомо. Трансплацентарний шлях передачі збудника або через кров маловірогідний через те, що вірус знаходиться в клітинах епітелію слизової оболонки шийки матки, шкіри зовнішніх статевих органів і дуже рідко потрапляє в кровоносне русло. Існує думка, що вірус потрапляє до плоду висхідним шляхом через інфіковані навколоплідні води. У жінок з дисплазією тканин шийки матки для пологів обирають природній шлях. Ведення пологів шляхом кесарського розтину не попереджає потрапляння вірусу папіломи до дитини, тому вирішення цього питання приймають індивідуально в кожному випадку. Найчастіше у дитини розвивається ювенільний рецидивуючий папіломатоз гортані. Це захворювання характеризується виникненням одразу декількох папілом на слизовій оболонці гортані. Хірургічне втручання не гарантує одужання, так як дуже часто відбувається повторне виникнення папілом з ураженням більшої поверхні слизової оболонки дихальних шляхів. Папіломи можуть звужувати просвіт гортані і відриватися, призводячи до раптової смерті через задуху?

Лікувальна тактика при виявленні вірусу папіломи людини у вагітної жінки залежить від ступеня диспластичних змін епітелію. При виявленні інфікування жінки починаючи з другого триместру вагітності призначається комплексне противірусне, протизапальне і імуномоделююче лікування. Препарати мають володіти прямою дією на вірус і бути безпечними для плоду. Якщо після проведеного лікування у вагітної виявляється доброякісний процес тканин шийки матки, необхідне диспансерне спостереження і щомісячний гінекологічний огляд з проведенням дослідження клітинного складу тканин. Рекомендацією до переривання вагітності на ранніх строках може слугувати виявлення важкої стадії дисплазії чи раку шийки матки. Вагітність можлива після проведення повного лікування і одужання жінки. Питання збереження вагітності, при виявленні раку на пізніх стадіях вагітності, необхідно вирішувати окремо в кожному випадку.

При плануванні вагітності у жінок, які є носіями вірусу папіломи людини необхідно провести підготовку. Для цього застосовують курс противірусної терапії. Окрім цього, лікар акушер-гінеколог повинен провести санацію супутніх захворювань жінки запального характеру, відновити мікробіоциноз пологових шляхів, імунотерапію при необхідності і надати психологічну підтримку успішного закінчення вагітності. Іноді виникає потреба в застосуванні хірургічного лікування кандилом. Бажано його проводити до вагітності так, як папіломи є джерелом інфекції. Сьогодні існують сучасні щадні методи терапії кандилом, які можуть застосовуватися і під час вагітності.

В більшості неускладнених випадках лікування папіломовірусної інфекції проводять вже після народження дитини. Рішення про ступінь втручання може біти прийняте лікарем на протязі двох місяців на сонові повного спектру отриманих результатів дослідження.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm