Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Герпес

Герпес

Герпес (від грец. ἕρπης- повзуча, поширювана шкірна хвороба) - це вірусне захворювання, що супроводжується характерними висипаннями на слизових оболонках і шкірі пухирців з рідиною.

Герпесом найчастіше називають інфекцію, яка викликана вірусом простого герпесу 1 і 2 типів. У побуті герпес можуть також ще називати «застудою на губах» а також «лихоманкою». За множинним даними проведених у світі епідеміологічних досліджень, герпес поширений повсюдно на Земній кулі. Приблизно до 40-річного віку понад 90% населення вже мають вироблені антитіла до вірусу герпесу, відповідно, хоча б один раз в житті вони вже перенесли дану інфекцію. Тяжкість перебігу захворювання, сприйнятливість організму до герпетичної інфекції залежать великою мірою від стану імунної системи людини. Вірус простого герпесу як правило вражає в першу чергу слизові оболонки, шкіру, нервову систему, та інші внутрішні органи людини.

Джерелом зараження служать носії вірусу, які виділяють його в навколишнє середовище, а також хворі зі свіжими герпетичні висипання. Для зараження герпесвирусной інфекцією достатньо попадання вірусних частинок на слизові оболонки або на шкіру людини. Герпесвірусна інфекція може також передаватися через предмети, заражені вірусом: через рушник, посуд, постільна білизна, іграшки та ін. Предмети побуту. При інфікуванні генітальним герпесом інфекція передається статевим шляхом. Генітальним герпесом більшість людей інфікується з початком статевого життя.

Також пильної уваги заслуговує і вроджений герпес - це вірусне захворювання, що викликається внутрішньоутробним інфікуванням плода. Внутрішньоутробне інфікування можливо в тому випадку, коли у матері в період вагітності відбувається розвиток первинної герпетичної інфекції з відповідним попаданням вірусів герпесу в кров.

Більш докладно про герпесвірусної інфекції ви дізнаєтеся, вивчивши даний розділ нашого ресурсу.

0 комментариев Вирус

Новини

Рівень захворюваності на ГРВІ та грип в Україні зростає!
27.09.2018    ГРВІ (грип)
До України вже прибули перші холоди і, як наслідок, почали виникати спалахи високої захворюваності на ГРВІ та грип в різних її регіонах
Вірус Коксакі в Україні: небезпечний презент із спекотних країн
31.08.2017    ГРВІ (грип)
Вірус Коксакі, не дивлячись на свою екзотичну назву, вже не перший рік «гостює» у більшості країн пострадянського простору, в тому числі і в Україні.
У Києві на карантин закриті 98 шкіл
27.12.2016    ГРВІ (грип)
В Києві продовжується епідемія ГРВІ та грипу.
У Кривому Розі дівчинка 7 років померла від Гонконзького грипу.
22.12.2016    ГРВІ (грип)
Учениця другого класу з міста Кривий Ріг померла від грипу.
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm