Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Герпес • Знайомтесь, герпес

Знайомтесь, герпес

За даними аналізу, проведеного експертами ВООЗ, особливістю здоров'я населення в світі, є зниження імунореактивності - за різними джерелами до 50-70% людей мають порушення імунітету. І, як наслідок - підвищення частоти захворювань, що викликаються умовно-патогенної, опортуністичної мікробіотою, тривало або постійно персістірущей в організмі і нерідко викликає різні патологічні стани - хронічний запальний процес, алергічні, аутоімунні та онкологічні захворювання.

Серед розглянутих персистирующих внутрішньоклітинних агентів провідне місце, як за поширеністю, так і по широті викликаються патологічних процесів у людини займає група герпесвірусів. Сьогодні інфікованість і захворюваність герпесом в загальній популяції випереджає швидкість приросту населення Землі. За даними ВООЗ, в майбутньому серед інфекційної патології визначальне місце займатиме саме герпетична інфекція. Це пов'язано з різноманіттям клінічних проявів, особливостями збудників і можливістю їх розповсюдження практично всіма відомим шляхами.

Всесвітня організація охорони здоров'я застерігає світова спільнота про небезпеку прихованої пандемії герпетичної інфекції. За даними ВООЗ, від 70 до 90% населення світу інфіковано одним або декількома типами вірусу герпесу і у 50% з них, у зв'язку з відсутністю до них стійкого імунітету, щорічно спостерігаються рецидиви захворювання. Герпесвіруси, як причина смерті займають 2-е місце після грипу - більше 15% випадків.

Про деякі проявах герпесвірусних інфекцій (ГВИ) люди знали ще в давнину. "Гарячкове захворювання", що супроводжується бульбашковими висипаннями на шкірі, було описано в 100г. до нашої ери римським лікарем Герадонтом, описи герпесу зустрічаються і в трактатах Гіппократа, Авіценни, Парацельса.

Назва захворювання походить від давньогрецького "herpo" -ползать, в сучасній інтерпретації herpes перекладається як лихоманка. Ж.Аструк в 1730г вперше клінічно отдифференцировать генітальний герпес від сифілісу. Перший докладний опис герпетичного ураження рогівки належить Horner I. (1871р).

Герпесвіруси відносяться до числа найбільш поширених інфекцій, здатних вражати людський організм. Викликаються імім захворювання характеризуються поліморфізмом клінічних проявів та імунологічних порушень.

В останні десятиліття відзначається значне зростання герпесвірусних інфекцій, обумовлений несприятливою екологічною ситуацією, збільшенням частоти ВІЛ-інфекції та інших захворювань, що пригнічують імунну систему людини.

Сьогодні доведено здатність герпесвірусів існувати в асоціації з багатьма вірусними агентами і індукувати при цьому їх неопластичні властивості. Так, провідна роль у розвитку раку шийки матки, передміхурової залози відводиться ассоціааціі HSV-2 і папіломавірусної інфекції.

Особливої актуальності ГВИ придбали з появою ВІЛ. Герпесвіруси є СНІД-індикаторними інфекціями. Доведено, що вони здатні активувати геном вірусу імунодефіциту людини, що знаходиться в стадії провируса. Таким чином, герпесвірусні інфекції є чинником, що стимулює прогресування ВІЛ інфекції та СНІДу.

Герпесвірусні захворювання

До родини Herpesviridae належать ДНК-сложноорганізованние віруси, 8 представників якої є патогенними для людини:

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm