Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Грип • Що важливо знати про грип?

Що важливо знати про грип?

Таке важке і дуже заразне захворювання, як грип, відомо дуже давно. Документально зареєстрована перша пандемія хвороби була в 1580 році, а найвідомішою стала іспанка, від якої за найскромнішими підрахунками постраждало 40% населення Землі. Але лише з розвитком медицини і удосконаленням мікроскопа і лабораторних методів дослідження вдалося з'ясувати природу цього захворювання. Зараз вже навіть маленькі діти знають, що грип викликається вірусом, і що кожну осінь-зиму багато людей хворіють саме завдяки йому. Які ж особливості вірусу сприяють такому широкому поширенню серед людей?

Джерелом зараження є хвора людина або вірусоносій. В останні роки з'явилася інформація, що в циркуляції вірусу в природі також задіяні тварини і птахи. Прикладом цього служать всім відомі пташиний і свинячий грип. Тим не менш, де знаходиться вірус в проміжках між епідеміями вченим не відомо. За однією з версій, він циркулює серед населення, що проживає в зоні екватора, тому саме там захворювання на грип реєструються цілий рік, тоді як, наприклад, в північній півкулі епідемії трапляються найчастіше взимку. З моменту появи перших випадків грипу в якому-небудь місті, рівень захворюваності стрімко зростає, а тижні через 2-3 епідемія охоплює і сусідні області, поширюючись, таким чином, по всій країні. Крім того, вірус грипу проникає і в інші країни. Цьому сприяє авіа- і залізничний транспорт, рідше вірус поширюється морським шляхом.

Ще однією причиною, яка обумовлює велику кількість хворих в сезон епідемій, є висока мінливість вірусу. Справа в тому, що на його поверхні є два антигену - гемаглютинін (H) та нейрамінідази (N). Для простоти позначення їм присвоїли порядкові номери - зараз відомо 15 підтипів H і 9 підтипів N. В залежності від наявності тих чи інших антигенів і розділяють віруси грипу на типи - наприклад, N1H1, N2H3 та інші. Крім цього у назві вірусу вказують те місце, де вперше були зареєстровані випадки захворювання, викликані цим штамом - наприклад, Гонконгський грип. Завдяки наявності такої структури вірусу властиві два види мінливості - антигенний дрейф і шифт. Перший вид - відбувається постійно, але при цьому зміни антигенної структури вірусу незначні, що не дає йому можливості викликати великі епідемії та пандемії, тому у людей, вже зіткнулися з цим типом, мається імунітет. Другий вид мінливості відбувається рідко (один раз в 10-40 років). При цьому може утворитися новий тип вірусу, імунітету до якого немає ні в кого, що тягне за собою величезну кількість хворих з важким перебігом захворювання, що супроводжується розвитком ускладнень. Крім цього, через таку постійної мінливості досі не розроблено ефективної вакцини, здатної запобігти нові спалахи захворювання.

Всі віруси є внутрішньоклітинними паразитами, які поза організмом господаря не можуть повноцінно існувати і розмножуватися. Тому в ході еволюції кожен тип виробив для себе найбільш оптимальні шляхи передачі інфекції, що дозволяють швидко поширюватися серед населення. Для вірусу грипу таким шляхом є повітряно-крапельний спосіб передачі. Також деякі фахівці стверджують про можливість заразитися інфекцією при користуванні загальним посудом і предметами побуту. Вірус грипу, потрапивши в організм людини, впроваджується в клітини слизової оболонки верхніх дихальних шляхів (рот, ніс, глотка). Після того як у клітці накопичиться критична маса вірусних частинок, вона гине випустивши на свободу величезна кількість нових віріонів. Саме з початком цього процесу пов'язані перші симптоми інфікування - відчуття жару і лоскотання в носі, які викликають чхання; першіння в горлі, що провокує покашлювання. Ці хворобливі прояви сприяють поширенню вірусу в навколишньому середовищі на кілька метрів і сприяють інфікуванню інших людей.

Завдяки таким пристосуванням, як постійна мінливість, активне розмноження в організмі людини, здатність швидко поширюватися не тільки в окремо взятому місті, а й по всій Земній кулі, людству навряд чи вдасться коли-небудь позбутися від вірусу грипу. Тому єдиним шляхом для зменшення кількості жертв інфекції є масова неспецифічна профілактика даного захворювання в період епідемій. До таких заходів належать - карантини в дитячих дошкільних установах і школах, скасування масових зібрань людей (концерти, мітинги та інше), а також пропаганда, спрямована на індивідуальну профілактику грипу кожним з нас.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm