Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Грип • Ускладнення при грипі

Ускладнення при грипі

Серед усіх ГРВІ грип є лідером за кількістю і тяжкості ускладнень, які виникають, як через дії самого вірусу, так і за рахунок активації патогенних і умовно-патогенних бактерій на фоні зниженого імунітету.

Фахівці вважають, що не так страшний сам грип, як його ускладнення, а їх у грипу величезна кількість. В першу чергу вражається миготливий епітелій, основною фізіологічною функцією якого є, очищення дихальних шляхів від бактерій. Руйнуючись, миготливий епітелій втрачає свої захисні функції і не може повною мірою захистити організм від подальшого проникнення бактерій і розвитку вторинної інфекції.

Ускладнення поділяють на дві групи

oslozhneniya-pri-gripe

Друга група бактеріальних ускладнень зазвичай розвивається при недоліковані грипі після того, як хворому стає краще.

ускладнення:

Риніт - запалення слизової оболонки носа.

Синусит - запалення придаткових пазух носа.

Гайморит - запалення гайморових пазух.

Отит - запалення вуха.

Бронхіт - гостре запалення слизової оболонки бронхів.

Пневмонія. Одне з найбільш частих ускладнень грипу причому, як правило, пневмонія, це вторинна бактеріальна інфекція (викликана Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae, або Staphylococcus aureus). Рідше зустрічається і відповідно більш важка форма ускладнень - комбінована інфекція (вірусна і бактеріальна пневмонія).

Первинна вірусна пневмонія (викликається вірусами найвищого ступеня вірулентності), характеризується високою смертністю через розвиток блискавичних геморагічних пневмоній, що тривають не более3-4 днів. Справжня первинна грипозна пневмонія виникає, насамперед, у хворих, що страждають хронічними захворюваннями серця і легенів, що супроводжуються застійними явищами в легенях.

Синдром Рейє зустрічається практично виключно у дітей (в основному після захворювання грипом В) після вживання саліцилатів (аспірину) і проявляється сильною блювотою, яка може призвести до коми у зв'язку з набряком мозку.

Міокардит - запалення серцевого м'яза (міокарда).

Перикардит - запальне ураження серозної оболонки серця.

Серцева недостатність - це комплекс симптомів і клінічних ознак, що з'являються на тлі порушення насосної функції серця.

Міозит - запалення скелетних м'язів.

Пієлонефрит -запалення тканин нирок.

Гострий поперечний мієліт - синдром для якого характерно гостре поперечне ураження спинного мозку - як сірого, так і білої речовини - в одному з декількох суміжних грудних сегментів. Захворювання починається з раптових болів в спині, потім розвиваються сенсорні і рухові порушення, що поширюються від стоп вгору.

Менінгіт - запалення оболонок головного та спинного мозку.

Енцефаліт - запалення головного мозку.

Бактеріальна суперінфекція - нашарування на ослаблений грипом організм бактеріальної інфекції (пневмококової, гемофільної, стафілококової).

Загострення хронічних захворювань - бронхіальної астми і хронічного бронхіту, серцево-судинних захворювань, порушень обміну речовин, захворювань нирок та ін.

Чи можна уникнути ускладнень? Звичайно так! Запорукою успіху в цій справі є своєчасний початок лікування грипу. Чим довше тримається підвищена температура, і зберігаються симптоми інфекції, що свідчить про активне розмноженні вірусу, тим більше шансів отримати бактеріальні ускладнення. Тому при перших симптомах грипу необхідно починати прийом противірусних препаратів, які не тільки знищують вірус, але і сприяють виробленню в організмі факторів захисту. На сьогоднішній день в аптеках продаються препарати на рослинній основі, які практично не викликають побічних ефектів, відмінно пригнічують розмноження вірусу, захищають дихальні шляхи від його активного впровадження і сприяють прискоренню формування імунної відповіді.

Крім медикаментозного лікування важливим заходом попередження ускладнень є дотримання постільного режиму і виконання призначень лікаря. Ні в якому разі не можна хворіти «на ногах». Ніяка робота не варта того, щоб ризикувати своїм здоров'ям і життям!

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm