Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Грип • Особливості розповсюдження вірусу

Особливості розповсюдження вірусу

Таке важке і дуже заразне захворювання, як грип, відомо дуже давно. Документально зареєстрована перша пандемія хвороби була в 1580 році, а найвідомішою стала іспанка, від якої за найскромнішими підрахунками постраждало 40% населення Землі. Але лише з розвитком медицини і удосконаленням мікроскопа і лабораторних методів дослідження вдалося з'ясувати природу цього захворювання. Зараз вже навіть маленькі діти знають, що грип викликається вірусом, і що кожну осінь-зиму багато людей хворіють саме завдяки йому. Які ж особливості вірусу сприяють такому широкому поширенню серед людей?

Всі віруси є внутрішньоклітинними паразитами, які поза організмом господаря не можуть повноцінно існувати і розмножуватися. Тому в ході еволюції кожен тип виробив для себе найбільш оптимальні шляхи передачі інфекції, що дозволяють швидко поширюватися серед населення. Для вірусу грипу таким шляхом є повітряно-крапельний спосіб передачі. Також деякі фахівці висловлюють думку про можливість заразитися інфекцією при користуванні загальним посудом і предметами побуту хворого. Вірус грипу, потрапивши в організм людини, впроваджується в клітини слизової оболонки верхніх дихальних шляхів (рот, ніс, глотка), де відбувається його масове розмноження, копіювання. При цьому швидкість цих процесів настільки висока, що через 8 годин після потрапляння вірусу в організм людини кількість його копій досягає 103, а через 24 години вже 1027. Особливістю розмноження вірусу в тілі людини є те, що для утворення дочірніх віріонів використовується білковий і ферментний матеріал ураженої клітка і, як правило, апогеєм даного процесу є руйнування клітини.

Розмноження вірусу в клітинах слизових оболонок супроводжується чханням і покашлюванням, завдяки чому відбувається розсіювання збудника в навколишньому середовищі в радіусі кількох метрів, що призводять до зараження інших людей.

Вірус грипу постійно циркулює в людській популяції. При виникненні спалаху захворювання і за наявності сприятливих умов (скупченість населення, холодна і сира погода) відбувається широке поширення вірусу. При цьому завдяки переміщенням людей, вірус проникає в інші міста, країни і навіть континенти, викликаючи, таким чином, епідемії та пандемії.

Тим не менш, рівень захворюваності різний у різні періоди. Для розвитку будь-якої інфекційної хвороби величезне значення має стан імунної системи, як конкретної людини, так і популяції в цілому. При наявності великої кількості людей, що не мають імунітету проти вірусу, розвиваються епідемії. Після перенесеної інфекції, як правило, в організмі людини зберігаються захисні антитіла, що дозволяють уникнути хвороби при повторному інфікуванні даними збудником. Тим не менш, грипом люди хворіють щороку.

Причиною, яка обумовлює велику кількість хворих в сезон епідемій, є висока мінливість вірусу. Справа в тому, що на його поверхні є два антигену - гемаглютинін (H) та нейрамінідази (N). Для простоти позначення їм присвоїли порядкові номери - зараз відомо 16 підтипів H і 9 підтипів N. Залежно від комбінації цих підтипів антигенів і розділяють віруси грипу на типи - наприклад, N1H1, N2H3 та інші. Крім цього у назві вірусу вказують часто місце, де вперше були зареєстровані випадки захворювання, викликані цим штамом - наприклад, Гонконгський грип. Завдяки наявності в структурі вірусу двох типів антигенів з різними підтипами, вірусу грипу властиві два види мінливості - антигенний дрейф і шифт. Перший вид, який являє собою природну мутацію відомих штамів вірусу грипу, відбувається постійно, і при цьому зміни антигенної структури вірусу незначні. Такі віруси викликають лише деяке збільшення зростання захворюваності, тому в популяції людей є достатня кількість особин з імунітетом проти цього типу збудника. Другий вид мінливості відбувається рідко (один раз в 10-40 років). При цьому може утворитися новий тип вірусу, з сильними відмінностями від основної популяції, імунітету до якого немає у населення, внаслідок чого він здатний інфікувати багато людей і провокувати важкий перебіг захворювання, що супроводжується розвитком ускладнень.

Враховуючи перераховані особливості вірусу грипу, вплинути на рівень захворюваності і кількість важких і ускладнених форм хвороби людство може лише двома шляхами: 1. проведенням вакцинації, особливо в групах підвищеного ризику; 2. своєчасним початком адекватного лікування, що включає противірусні препарати, які повинні проводитися строго під наглядом лікаря.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm