Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Грип • Симптоми та діагностика грипу

Симптоми та діагностика грипу

Грип одне з найбільш знайомих захворювань майже для кожного жителя планети. Напевно, просто не існує людини хоча б раз в житті не хворів цією інфекційною хворобою. Тим не менше, більшість з нас підозрюють її під кожної респіраторною інфекцією. На щастя, це далеко не так. Давайте спробуємо розібратися, як оцінювати симптоми у разі ГРВІ та як відрізнити грип від інших захворювань цієї групи.

При всій схожості симптомів, грипу властиві певні особливості клінічної картини, які дозволяють припустити інфікування цим вірусом і в разі необхідності розпочати відповідну терапію.

Початок хвороби, як правило, гостре, з появою в першу чергу, симптомів інтоксикації - інфікована людина на тлі повного благополуччя починає відчувати слабкість, ломоту в тілі, біль у м'язах і суглобах, невеликий озноб. Через кілька годин, а в деяких випадках через парочку днів після виникнення перших проявів грипу, починає швидкий підйом температури, яка буквально за 2-3 години може досягти позначки 39-400С. На цьому тлі з'являється головний біль з переважною локалізацією в області чола, скронь і очей, біль в горлі і за грудиною, сухий постійний кашель. У хворого зникає апетит, іноді турбує нудота і одноразова блювота. Також змінюється психоемоційний стан - хворий стає млявим, байдужим до навколишнього, плаксивою. Поступово розвивається виражена закладеність носа на тлі мізерних виділень з нього, яка супроводжується втратою нюху. Неприємні відчуття викликає яскраве світло - через нього посилюється біль в очах, вони починають сльозитися.

Висока температура і загальний важкий стан вимагають медикаментозного втручання. Найскладнішими для хворого є 2-4 день хвороби, протягом яких зберігається лихоманка, температура піднімається знову і знову після закінчення дії жарознижуючих ліків. Іноді можуть спостерігатися невеликі носові кровотечі, що пов'язано з ураженням слизової оболонки і підвищенням ламкості судин. Тим не менш, навіть за відсутності противірусного лікування у частини хворих на 5 добу настає значне поліпшення - температура спадає, слабшають інші симптоми грипу, з'являється апетит.

На жаль, грип славиться тим, що на його тлі часто розвиваються бактеріальні ускладнення. Як правило, це бронхіти, пневмонія, отити, синусити і ангіна. Початок ускладнень характеризується новим стрибком температури, а клінічні прояви мають особливості характерні для локалізації запального процесу. У разі бронхіту і пневмонії кашель стає глибоким, іноді через великої кількості мокротиння хрипи чути навіть на невеликій відстані від хворого. Дихання може супроводжуватися болем у грудній клітці. У важких випадках турбує задишка.

При ураженні придаткових пазух носа посилюється головний біль і закладеність носа. Виділення з нього стають жовтого або зеленого кольору, з прожилками крові.

Незважаючи на наявність, здавалося б, чітких симптомів довести, що захворювання викликане вірусом грипу, а не іншими збудниками цієї групи, можна тільки завдяки лабораторним методам дослідження, які можна розділити на три групи: 1 - експрес-методи; 2 - вірусологічний метод; 3 - серологічний метод.

Перша група методів заснована на зв'язуванні антигенів вірусу з антитілами, що містяться в діагностикумів. Матеріалом для дослідження служать мазки-відбитки слизової оболонки носа і сироватка з крові хворого. Ця група методів дозволяє провести діагностику грипу протягом декількох годин з моменту доставки матеріалу в лабораторію.

Вірусологічний метод дозволяє виділити з матеріалу, взятого у хворого (це мазки з носа) вірус і провести його ідентифікацію з визначенням типу збудника. Для цього використовуються курячі ембріони або культури клітин, що дозволяють отримати велику кількість вірусів в лабораторних умовах. Але, зважаючи на тривалість і високої вартості ці методи практично не використовуються.

Третя група відноситься до ретроспективним методам і дозволяє виявити антитіла до вірусу грипу, які утворюються в організмі хворого. Це дає можливість лише підтвердити припущення лікаря щодо типової приналежності вірусу. Для цього кров хворого беруть на початку захворювання і на 4-14 день. Збільшення титру антитіл в 4 і більше рази свідчить про перенесений грипі.

Особливу цінність експрес-методи знайшли у зв'язку з розробкою противірусних препаратів. Тому своєчасний початок лікування цими ліками дозволяє скоротити кількість важких випадків грипу та його ускладнень.

Не дивлячись на наявні можливості для ідентифікації вірусу і важливість їх використання, лабораторні методи діагностики грипу майже не використовуються в широкій практиці. У нашій країні через відсутність належного фінансування державних лабораторій, ці дослідження проводяться в основному приватним чином, що не завжди по кишені хворому.

Додатковим критерієм для підтвердження діагнозу «грип» служить епідеміологічна обстановка. У разі найменшої підозри на грип будьте уважні до себе. Якщо симптоми дуже швидко наростають, погано збивається температура, зазначено носова кровотеча або блювота - обов'язково якомога швидше зверніться за медичною допомогою. Тому своєчасне лікування, а в разі потреби і госпіталізація, допоможуть уникнути ускладнень і смертельного результату грипу.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm