Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Грип

Протягом кількох століть лікарі та вчені працюють над тим, щоб скоротити кількість хворих і померлих від грипу. Одним з найбільш ефективних способів попередження більшості вірусних інфекцій є вакцинація. Перші щеплення від грипу були розроблені ще в 1940 році військовими лікарями США і успішно застосовувалися під час Другої світової війни. Сучасна вакцина на основі білка курячих яєць була розроблена ще в 1950 році, хоча широке використання її для профілактики грипу почалося тільки в останньому десятилітті 20 століття. З того часу розробки в області вірусології та імунології дозволили удосконалити ці препарати, що сприяло зменшенню побічних ефектів вакцинації. На сьогоднішній день існує 4 типи вакцин: 1 - живі - містять ослаблений збудник і вводяться в порожнину носа у вигляді аерозолю; 2 - інактивовані цільновіріонні; 3 - розщеплені, вони ж спліт-вакцини - включають всі білки вірусної частки, але очищені від ліпідів вірусу і білків курячого ембріона); 4 - суб'едінічние - містять гемаглютинін і нейрамінідазу (два основних антигену вірусної оболонки). Вакцини від грипу, як і інші біологічні препарати, мають свої побічні ефекти. Найчастіше розвивається грипоподібний стан, при якому виникають головний біль, нежить, іноді лихоманка. Дуже рідко вакцинування призводить до смертельного результату.

У багатьох країнах щеплення від грипу включені в обов'язковий календар. Це обумовлено тим, що щорічні економічні втрати пов'язані із захворюванням і його ускладненнями значно перевищують витрати на вакцинацію.

Фахівцями різних, організацій охорони здоров'я виділено групи ризику, які підлягають імунізації в першу чергу. До них відносяться люди, що мають;

- Серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба серця, серцева недостатність);

- Хронічну патологію органів дихання (бронхіальна астма, хронічний бронхіт);

- Імунодефіцит (ВІЛ або імуносупресивної терапії);

- Важкі захворювання нирок і печінки; цукровий діабет.

Згідно багатьом дослідженням у цій групі пацієнтів вакцинування істотно знижує ризик ускладнень і смертельних результатів, але не впливає на загальну кількість хворих на грип.

Також до груп ризику закордонні лікарі відносять дітей старше 6 місяців та вагітних жінок. У зв'язку з тим, що дослідження безпеки вакцин для таких людей обмежені через етичних міркувань, прищеплювати їх потрібно тільки у виняткових випадках.

Крім того, рекомендується проводити вакцинацію людям, що знаходяться в організованих колективах - тюрми, будинки престарілих, гуртожитки. Це пов'язано з тим, що скупченість призводить до швидкого поширення вірусу і виникнення захворювання у великої кількості людей. Сюди ж можна віднести і медпрацівників, тому вони можуть бути проміжною ланкою передачі вірусу грипу від хворих до здорових пацієнтам.

Незважаючи на широку пропаганду і затверджені Всесвітньою організацією охорони здоров'я протоколи щодо профілактики грипу, багато людей відмовляються щепити себе і своїх дітей. Навіть серед лікарів не всі є прихильниками вакцинації.

Основні причини, що гальмують широке поширення імунізації:

вакцинування не дає 100% захисту від вірусу грипу, тому він має кілька різних генетичних підтипів;

серед населення циркулює велика кількість різних збудників гострих респіраторних вірусних захворювань, від яких щеплення не ефективна;

вакцини, як і будь-які біологічні препарати, викликають небажані ефекти у людини;

через постійну мінливості вірусу грипу вакцинуватися необхідно щороку, що вимагає матеріальних витрат;

вакцинування дітей та вагітних жінок пов'язане з ризиком розвитку небажаних ефектів, які іноді неможливо передбачити.

Щоб уникнути грипу та його ускладнень без вакцинації, можна використовувати інші не менш ефективні методи. Надійними засобами для профілактики і лікування інфекції є рослинні противірусні та імуностимулюючі препарати. На відміну від щеплень вони не мають протипоказань і не викликають побічних ефектів, а також безпечні для використання у новонароджених і вагітних.

0 комментариев Вирус
© 2018  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm