Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
 •  Фахівцями був названий найнебезпечніший для вагітних анальгетик.

Фахівцями був названий найнебезпечніший для вагітних анальгетик.

13.03.2014

Парацетамол дуже популярний, тому що це ефективний знеболюючий засіб, при цьому доступний за ціною і відпускається в аптеках без рецепта. Але слід відзначити той факт, що прийом парацетамолу вагітними істотно підвищує ризик виникнення у майбутньої дитини серйозних порушень психіки.
Жінок, які тільки планують зачати дитину, і тих, які вже вагітні, попереджають американські вчені: прийом парацетамолу в їх ситуації може виявитися чреватим народженням дитини, яка буде страждати СДУГ (синдромом дефіциту уваги і гіперактивності).

СДУГ - неврологічне захворювання, яке має вроджений характер, не піддається лікуванню, хоча фахівцями прийнято вважати, що з віком у суттєвої частини дітей, що страждають цим захворюванням, прояви СДУГ згладжуються або зникають повністю.

У дітей, страждаючих від СДУГ, відзначається імпульсивна поведінка, їм дуже важко зосередити увагу навіть на короткий час, відповідно і в школі ці діти будуть відчувати значні труднощі.

Американські дослідники з університету штату Каліфорнія провели вивчення даних про стан здоров'я 64 тис. матерів і їхніх дітей, які народжувалися в період 1996-2002 р.р.

Фахівці повідомили, що прийом парацетамолу учасницями дослідження протягом 25 днів і більше в період вагітності був пов'язаний з істотним підвищенням ризику народження дитини, яка буде страждати СДУГ.

Слід відзначити також, що норвезькими вченими з Національного інституту здоров'я (Norwegian Institute of Public Health) були отримані подібні ж результати раніше. Вони досліджували 3 тис. пар сестер і братів. Матері досліджуваних учасників, в період виношування одного з дітей приймали парацетамол, а коли виношували іншого - ні.

Точно таким же чином в цьому випадку у дітей, які піддавалися впливу парацетамолу, відзначалися проблеми з послухом і керованістю, а також істотне погіршення когнітивних функцій.

За матеріалами дети.mail.ru

2 комментариев Вирус
alina
Minas morgul
Ничего себе! А я когда простудилась во время беременности, его принимала...жесть. Теперь вот начала переживать, а вдруг??!
5 лет назад | Ответить
админ
Minas morgul
Нужно мыслить позитивно! Все будет хорошо :)
5 лет назад | Ответить
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm