Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
 •  До втрати чоловічої Y-хромосоми може призвести паління

До втрати чоловічої Y-хромосоми може призвести паління

15.12.2014

Чоловіки що палять, можуть позбутися чоловічої статевої Y-хромосоми в окремих клітинах крові - до такого відкриття прийшли дослідники. Дані за результатами проведеної роботи були опубліковані в журналі Science. Саме куріння, на думку фахівців, може призводити до виникнення раку, ризик цього захворювання істотно підвищується у курців.

Раніше вчені також довели, що втрата Y-хромосоми у великій кількості клітин істотно знижує тривалість життя у чоловіків. Після останніх проведених досліджень виявилася також зв'язок втрати Y-хромосоми з виникненням раку в результаті паління. І мова йде вже не тільки про виникнення раку легенів, але також і інших органів людини.

Дослідження виявило той факт, що у чоловіків-курців клітини крові починають втрачати Y-хромосому. Даний ефект має залежність від дози одержуваних шкідливих речовин при палінні: у завзятих курців ризик втратити Y-хромосоми набагато вище. 

Також з'ясувалося, що втрата Y-хромосом клітинами крові істотно збільшує ризик виникнення раку. Фахівці пояснюють цей факт тим, що подібні дефектні клітини (в даному випадку, це лімфоцити - клітини імунної системи), не в змозі ефективно протистояти раковим клітинам.

Слудует також відзначити, що ефект втрати Y-хромосоми виявився цілком оборотним. Тобто у чоловіків, які кидали палити, кількість дефектних клітин в крові починало знижуватися.

 

За матеріалами Сьогодні

 

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm