Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Зараз обговорюють
comment
1 день назад
26 дня назад
6 месяцев назад
7 месяцев назад
7 месяцев назад
 •   •   •  ВООЗ-у Україні склалася критична ситуація у сфері охорони здоров'я

ВООЗ-у Україні склалася критична ситуація у сфері охорони здоров'я

15.12.2014

На даний момент в Україні склалася складна ситуація, коли найчастіше цілі населені пункти залишаються без професійних медичних працівників. Про такій критичній ситуації заявили в ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я).

За їх інформацією, більш ніж на 20% зменшилася кількість щеплень від поліомієліту. Зокрема, на територіях, що знаходяться в зоні військового конфлікту на Сході України, починаючи з вересня такого щеплення не отримав взагалі жодна дитина.

Також наголошується, що, наприклад в Луганську, дефіцит медичного персоналу становить понад 2/3, на території Донецької області не працює кожен десятий медик. А на території близько 60-ти населених пунктів знаходяться практично на лінії фронту - взагалі немає жодного лікаря!

У зв'язку зі сформованою складною ситуацією, ВООЗ прийняла рішення направити в Україну спеціалізовані мобільні групи екстреної медичної допомоги. Ці групи, зокрема, будуть первинно оглядати хворого, надавати необхідну первинну допомогу, в разі необхідності - пов'язувати його з лікарнею.

За матеріалами Сегодня

4 комментариев
вася 2015-03-20 00:56:02
Да у нас эта критическая ситуация и не заканчивалась никогда... Медицина полный алес, без наличия денег вообще лучше не болеть.
2 года назад | Ответить
Ася 2015-01-26 11:23:19
Ну и что, прислали они свои мобильные группы в Украину? Что то ни разу не слышала... Только наши военные и помогают там местным!
2 года назад | Ответить
Алла 2014-12-15 14:17:47
Да уж, это просто жесть-как сейчас выживают на востоке Украины старики!? Ни лекарств, ни врачей, ни больниц :( ситуация страшная конечно....
2 года назад | Ответить
Доберман 2014-12-15 14:23:16
Да, там реально завидовать нечему :( Даже от простого гриппа умереть могут, просто потому, что нужной таблетки род рукой не будет, мрак вообще! И ведь им там реально некому помочь...разве что наши сжалятся да покинут лекарств каких. Сепарам точно не до стариков :((((
2 года назад | Ответить
© 2017  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm