Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Зараз обговорюють
comment
2 месяца назад
4 месяца назад
4 месяца назад
 •  Знайдено гігантський вірус у вічній мерзлоті.

Знайдено гігантський вірус у вічній мерзлоті.

14.03.2014

У Якутії був виявлений вірус, вік якого оцінюють приблизно в 30 тис років. Виявлений вірус набагато більший за всіх відомих вірусів, і дуже живучий.

Вірус був знайдений в зразку грунту, який було відібрано в Якутії, район Колимської низовини. Власне тому вірус і отримав назву Pithovirus sibericum. Дослідження проводилися російсько-французькими вченими, які з'ясували, що новий вірус став найбільшим зі всіх відомих науці. І він виявився дуже живучим.

Мало того, що даний вірус вижив після існування тисячоліттями в промерзлому грунті, без доступу води і денного світла, так ще за інформацією дослідників, коли вірус потрапляє в амебу, він починає стрімко розмножуватися! При цьому - сучасні інфекції йому абсолютно не шкодять. Виявлені факти серйозно стурбували учених: хоча новий амебний вірус і виявився не небезпечним для організму людини, але ніхто з впевненністю не може знати, які ще мікроорганізми можуть перебувати в шарах вічної мерзлоти і чи можуть вони виявитися ще більш живучими і небезпечними.

Фахівці з університету Екс- Маршеллі (Франція) припускають, що подібні стародавні віруси цілком можуть потрапити в сучасне навколишнє середовище через танення багатьох льодовиків, і активної розробки корисних копалин у північних районах.

За матеріалами bigmir.net

3 комментариев Вирус
Артем
Minas morgul
Хаха, может не стоит копать всякую запаху из земли? :)))) а то на копают вирусов всяких, потом разнесутипо миру и ага!
4 года назад | Ответить
Василий
Minas morgul
Да уж, в дебри недр лучше не сорваться почем зря! А то ещё нароют какую гадость, от которой потом помрет куча народу.
5 лет назад | Ответить
Асти
Minas morgul
"Веселенькая" находка... :( своих вирусов тысячи, а тут ещё доисторический откопали
5 лет назад | Ответить
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm