Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина

ГРВІ (грип)

27.09.2018    ГРВІ (грип)
До України вже прибули перші холоди і, як наслідок, почали виникати спалахи високої захворюваності на ГРВІ та грип в різних її регіонах
31.08.2017    ГРВІ (грип)
Вірус Коксакі, не дивлячись на свою екзотичну назву, вже не перший рік «гостює» у більшості країн пострадянського простору, в тому числі і в Україні.
27.12.2016    ГРВІ (грип)
В Києві продовжується епідемія ГРВІ та грипу.
22.12.2016    ГРВІ (грип)
Учениця другого класу з міста Кривий Ріг померла від грипу.
14.02.2014    ГРВІ (грип)
Вірусологічна лабораторія санепідстанції підтвердила факт наявності у хворої, яка померла, вірусу грипу А (H3N2). На сьогодні це перша жертва вірусу грипу в Україні, починаючи з початку 2014 року.
10.02.2014    ГРВІ (грип)
Новий штам грипу визнали небезпечним для організму людини. Фахівці серйозно стурбовані початком розповсюдження нового різновиду (штаму) пташиного грипу, від якого вже померла одна жінка в Китаї.
3.02.2014    ГРВІ (грип)
Найбільша кількість хворих на ГРВІ та грип зареєстровано у Києві та Київській області (64 на 10 тис.), а найнижчі показники - по Харківській області (всього 14,6).
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm