Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Зараз обговорюють
comment
2 месяца назад
5 месяцев назад
5 месяцев назад
 •  Грип впритул підібрався до епідемічного порогу.

Грип впритул підібрався до епідемічного порогу.

3.02.2014

Самі "популярні" в нашій країні віруси - "свинячий" і "гонконзький грип", але населення України боїться робити щепленя.

Українці , а особливо кияни, починають масово хворіти на ГРВІ та грип. За останній тиждень вони підібралися вже до середини епідемічного порога.
За останній тиждень на ГРВІ та грип вже захворіло понад 172 000 чоловік. Серед цього числа - понад 65,3% це діти, причому у віці до 16-ти років (дані цифри на 13 % вищі, ніж показники минулого тижня). За даними прес-служби МОЗ України, на сьогоднішній день рівень захворюваності на ГРВІ та грип сумарно серед населення України становить 38 на 10 тис. осіб, а епід.поріг - 85,5 на 10 тис. населення.
Найбільша кількість хворих на ГРВІ та грип зареєстрована у Києві та Київській області (64 на 10 тис.), а найнижчі показники - по Харківській області (всього 14,6).

Найпоширеніші штами вірусу грипу у нас - H1N1, H3N2, «свинячий грип» і «Вікторія». «Свинячий грип» несе істотну небезпеку для тих, хто ще з ним не стикався, є високий ризик розвитку ускладнень. При несвоєчасному та неналежному лікуванні цей вид грипу може призвести навіть до летального результату.
Ситуація істотно ускладнюється дуже низьким відсотком щеплених від вірусів людей. Українців можливі ускладнення від самих щеплень лякають набагато більше, ніж ризик померти від самої хвороби.

За матиеріалами Сегодня.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm