Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
 •  Рівень захворюваності на ГРВІ та грип в Україні зростає!

Рівень захворюваності на ГРВІ та грип в Україні зростає!

27.09.2018

До України вже прибули перші холоди і, як наслідок, почали виникати спалахи високої захворюваності на ГРВІ та грип в різних її регіонах. Наприклад: в Херсонській області кількість викликів сімейних лікарів перевищило більш, ніж в 2 рази в порівнянні з аналогічним періодом в минулі роки. Все це пояснюється різким зниженням температури повітря і затяжними дощами після довгого періоду спеки. Попросту кажучи, організм людини не встиг ще адаптуватися до низьких температур і виявився не готовий до протистояння холоду. І, звичайно ж, найбільш незахищені від такого дисбалансу діти і люди старшого покоління.

Як вже попереджало ВООЗ України, у другій половині осені і взимку 2018-2019 року очікується захворюваність населення на 3 найвірогідніших штами вірусу: A/Michigan, A/Singapore, B/Colorado. При цьому Мічиган і Сингапур вважаються більш легкими формами, а ось Колорадо - смертельно небезпечний своїми ускладненнями при неправильному лікуванні.

Хоча, за даними американського журналу New England Journal of Medicine, вченими США був винайдений революційний противірусний препарат від грипу "балоксавір-марбоксил", побачать його українці на полицях аптек, напевно, ще не скоро. На сьогодні найбільш ефективним захистом від цього вірусу є вакцинація. І вакцини вже доступні для придбання в аптеках для населення країни (на жаль, вони не включені в календар планової вакцинації).

Але нагадуємо: стійкість до вірусу формується в організмі людини тільки через 2 тижні після вакцинації. Саме тому закликаємо вакцинуватися завчасно.

А якщо вже Ви або ваші рідні захворіли, варто запам'ятати перші ознаки грипу, які відрізняють його від звичайного ГРВІ:

 • гострий початок хвороби (різке підвищення температури без попередніх ознак хвороби);
 • ломота в суглобах;
 • сильний головний біль;
 • і все це на тлі інших симптомів ГРВІ.

При додаткових нехарактерних симптомах необхідна термінова госпіталізація:

 • блідість або синява шкіри обличчя;
 • різкий постійний біль в грудях;
 • висока температура протягом довгого часу;
 • сплутаність свідомості;
 • кров в мокроті;
 • багаторазова блювота;
 • утруднене дихання;
 • занадто низький артеріальний тиск.

Будьте здорові і уважні до здоров'я своїх близьких! І нехай ваша зима буде наповнена тільки сніговими іграми і щирою радістю.

1 комментариев Вирус
Владна
Minas morgul
Мне не повезло заболеть этой весной, это был кошмар! я думала этот простудный кошмар никогда не закончится. С тех пор я для себя решила - обязательно в сезон болячек нужно пить противовирусные препараты и витамины! Нельзя такие вещи пускать на самотек, особенно когда часто бываешь в обществе. Вообще, считаю что хорошая штука вакцинация - но это не для меня, с детства очень боюсь прививок...
8 месяцев назад | Ответить
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm