Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Зараз обговорюють
comment
2 месяца назад
4 месяца назад
4 месяца назад
 •  Світу загрожує поява нового небезпечного штаму грипу.

Світу загрожує поява нового небезпечного штаму грипу.

10.02.2014

Новий штам грипу визнали небезпечним для організму людини.
Фахівці серйозно стурбовані початком розповсюдження нового різновиду (штаму) пташиного грипу, від якого вже померла одна жінка в Китаї. Збудником хвороби виявилася різновид вірусу H10N8.

Наступний випадок зараження цим штамом був зафіксований в тій же провінції Китаю (Цзянсі). Це сталося 26 січня 2014р. Експерти центру з контролю і профілактики захворювань Наньчана висловили серйозну стурбованість даними фактами. Цей випадок показав, що різновид вірусу (H10N8) продовжив циркулювати, що, в свою чергу, може означати можливість нових випадків зараження людини штамом H10N8 найближчим часом.

Згідно з інформацією вчених, ні в якому разі не можна недооцінювати можливість цього вірусу почати нову пандемію. Раніше ніхто не припускав, що цей штам вірусу грипу А зможе вражати організм людини. Зовсім недавно Китай уже переживав серйозний спалах схожого вірусу (штам H7N9). Як результат, вірусом H7N9 (тільки за офіційними даними) було інфіковано 136 чоловік, близько 25 % заражених людей загинуло.

Як один з можливих методів для боротьби з поширенням нового штаму вірусу пташиного грипу (H10N8), фахівці озвучують закриття ринків з торгівлі живою птицею.

За матеріалами Сегодня.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm