Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
 •  У Києві на карантин закриті 98 шкіл

У Києві на карантин закриті 98 шкіл

27.12.2016

У Києві за період з 19-го по 22-е грудня відзначено зниження на 3,5% кількості людей, які захворіли на грип. Однак кількість хворих школярів як і раніше росте, на вимушені канікули закрилися 98 шкіл (за даними прес-служби КМДА).

На даний момент, епідпоріг перевищено в 17 областях та в столиці. За минулий тиждень істотно збільшилася кількість хворих в Івано-Франківській та Херсонській областях, найнижчий рівень захворюваності - в Закарпатській області. Серед ГРВІ в цьому епідеміологічному сезоні частіше зустрічаються аденовірусна і РС-інфекція, парагрип.

Нагадаємо, що пік епідемії в Україні фахівці прогнозують на січень-лютий 2017 року.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm