Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Зараз обговорюють
comment
2 месяца назад
5 месяцев назад
5 месяцев назад
 •  У Кривому Розі дівчинка 7 років померла від Гонконзького грипу.

У Кривому Розі дівчинка 7 років померла від Гонконзького грипу.

22.12.2016

Учениця другого класу з міста Кривий Ріг захворіла на грип. На самому початку хвороби її батьки викликали лікарів і дитині було призначено лікування. Але, інфекція виявилася злоякісною і через дві доби дитини, на жаль, не стало. При розтині діагностували Гонконгзький штам вірусу - грип А, тип H3N2.

У Дніпровській області це вже другий випадок зафіксованої смерті від грипу. Напередодні в Дніпрі захворів чоловік 60 років. Спочатку він лікувався самостійно і тільки на четверту добу хвороби викликав лікаря, який запропонував його госпіталізувати. Чоловік відмовився лягати в стаціонар. В результаті настало ускладнення - вірусна пневмонія, яка стала причиною смерті. В області було оголошено епідемію грипу.

Гонконгзький штам вірусу - грип А, тип H3N2 є дуже небезпечним для осіб дитячого і похилого віку (від 60 років).

На даний час, вже в 17 областях України перевищено епідпоріг щодо грипу та ГРВІ.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm