Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Зараз обговорюють
comment
2 месяца назад
5 месяцев назад
5 месяцев назад
 •  В Донецьку зареєстровано першу смерть від грипу.

В Донецьку зареєстровано першу смерть від грипу.

14.02.2014

За інформацією, що надійшла з Донецька від зам.головного Державного санітарного лікаря в Донецькій області, вірусологічна лабораторія санепідстанції підтвердила факт наявності у хворої, яка померла, вірусу грипу А (H3N2). На сьогодні це перша жертва вірусу грипу в Україні, починаючи з початку 2014 року.

Померла - мешканка міста Донецьк, віком 77 років. З захворюванням надійшла до міської клінічної лікарні N 1. У процесі захворювання у неї розвинулося ускладнення, у вигляді двостороннього запалення легенів (пневмонії). Хвора не проходила вакцинацію від грипу.

У 2013 році в Донецькій області також були зафіксовані дві смерті від грипу, причому дані випадки були зареєстровані у людей молодого віку. Що стосується ситуації із захворюваністю на грип в Донецькій області на сьогодні, за даними фахівців, на даному етапі відзначається поступове її зростання. При цьому все ж слід зазначити, що поточний рівень захворюваності на грип поки що відстає від епідпорогу на 47%.

За матеріалами Укрінформ.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm