Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
 •  Вірус Коксакі в Україні: небезпечний презент із спекотних країн

Вірус Коксакі в Україні: небезпечний презент із спекотних країн

31.08.2017

Вірус Коксакі, незважаючи на своє екзотичне назва, вже не перший рік «гостює» в більшості країн пострадянського простору, в тому числі і в Україні. Особливо часто про нього почали говорити влітку 2017 року. Хоча офіційні джерела стверджують, що кількість хворих не більше, ніж в 2016 р, паніка серед населення говорить про зворотне.

Вірус Коксакі: історична довідка

Про вірус Коксакі вперше заговорили в кінці 40-х рр. 20 століття. Саме тоді група американських вчених, яка шукала методи лікування поліомієліту, виявила існування окремого вірусу. Лікарі помітили, що інфекція, яку він провокує, має деякі спільні риси з досліджуваним поліомієлітом. Назва нового вірусу дав невелике містечко штату Нью-Йорк, де і були виділені перші штами збудника.

 

Вірус Коксакі поширений переважно в теплих країнах. На сьогоднішній день найбільша епідемія була зафіксована в Малайзії в 1997 р Тоді від цього захворювання і його наслідків померло 30 дітей. Великі спалахи інфекції також зустрічалися в Китаї і Греції.

 

В Україну вірус Коксакі «привозять» відпочиваючі з жарких країн. Останнім часом головним винуватцем називають Туреччину. Влітку в турецьких готелях спостерігає велике скупчення народу, завдяки чому вірус легко поширюється від однієї людини до іншої.

Симптоми

Вірус Коксакі належить до класу ентеровірусів. Він проявляє себе вже через пару днів після зараження. Типові симптоми виглядають таким чином:

- різке початок хвороби;
- висока температура;
- наявність висипань на обличчі біля рота, на внутрішніх сторонах щік і мигдалинах, на ступнях і долонях (характерна риса висипу - відсутність свербіння);
- пронос;
- блювота.
Залежно від того, які саме органи постраждали від вірусу, розвиваються різні форми хвороби.

Найпоширенішими є такі різновиди:

- грипоподібні форма;
- кишкова форма;
- герпетична ангіна;
- ентеровірусна екзантема.

Як уберегтися від хвороби?

Як і більшість вірусів, Коксакі передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Також зараження може відбуватися через немиті руки, використання одних і тих же предметів. Оскільки щеплення від цього вірусу на даний момент не існує, єдиний спосіб уберегтися від зараження - суворе дотримання правил гігієни. Необхідно регулярно мити руки і в обов'язковому порядку робити це перед їжею. Також лікарі радять ретельно промивати фрукти і овочі, які ми вживаємо в їжу сирими.

 

Оскільки нехтування правилами гігієни є головним винуватцем зараження, хвороба найчастіше розвивається у дітей. Особливо швидко збудник поширюється в дитячих колективах, наприклад, в дитячому саду. Однак діти зазвичай переносять хворобу досить легко і вже через тиждень повністю одужують. Найбільшу небезпеку вірус Коксакі представляє для людей похилого віку та вагітних, яким в період епідемії потрібно проявляти підвищену пильність.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm