Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Про інтимне • Про що не потрібно забувати

Про що не потрібно забувати

Гармонійне статеве життя важливе для здоров’я людини в цілому, воно дарує емоційне і фізичне задоволення. Вступаючи в статеві відносини, люди часто керуються почуттями, які беруть гору над розумом. Не потрібно забувати, що радість інтимних стосунків може зникнути при появі інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). В організмі людини вони викликають запальні зміни в різних органах сечостатевої системи. Клінічна картина ІПСШ може бути ярко вираженою, з гострим початком хвороби, а іноді – змазаною і мати латентний характер. Симптоми захворювання знижують якість життя і викликають дискомфорт у інтимних стосунках. Легковажне ставлення людини до власного здоров’я, відсутність вчасної діагностики і лікування, часто призводять до хронізації ІПСШ і виникнення їх ускладнень.

Інфекції, що передаються статевим шляхом мають високі темпи розповсюдження серед населення на сьогоднішній день. Збудники ІПСШ можуть стати причиною імпотенції, безпліддя, неспроможності виносити вагітність і народити здорову дитину. Проблема безпліддя є актуальною як для жінок, так і для чоловіків. З кожним роком зростає кількість сімейних пар, які не можуть мати дітей. Вони витрачають багато моральних і матеріальних зусиль на досягнення своєї мети: народження здорового нащадка. Нажаль, ці зусилля часто бувають запізнілими і марними. Настання довгоочікуваної вагітності не гарантує благополучного її завершення. Самовільні викидні, мертвонародження, народження дітей з вродженими вадами розвитку і ознаками внутрішньоутробної інфекції можуть бути результатом наявності у батьків ІПСШ.

Найбільш розповсюдженим сексуальним розладом у чоловіків вважається імпотенція. Більше половини чоловіків старше 40 років в тій чи іншій мірі не здатні утримувати ерекцію статевого члена і провести задовільний статевий акт. Причин цього стану в сучасному житті є дуже багато, але не останнє місце серед них посідають інфекції, що передаються статевим шляхом. Поряд з порушенням соматичного стану здоров’я, втрачається психологічна рівновага чоловіка, впливаючи на всі аспекти його життя.

Інфекції, які передаються статевим шляхом також можуть бути одним з факторів ризику виникнення злоякісних новоутворень органів сечостатевої системи. На фоні хронічних персистуючих інфекцій у жінок може виникнути рак шийки матки, а у чоловіків – рак статевого члену. Ці хвороби не виникають за один день. Переродження клітин в ракові проходить за певними стадіями. Процес формування злоякісних пухлин може тривати декілька місяців, а може забирати роки життя людини. Чим раніше діагностовано неопластичний процес, тим більші шанси на життя має людина.

Інфекції, що передаються статевим шляхом небезпечні своїми ускладненнями і наслідками. Систематичні, профілактичні медичні огляди, підвищення культури населення в питаннях інтимного характеру і вчасне лікування ІПСШ можуть запобігти багатьом проблемам у майбутньому.

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm