Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Папілома

Папілома

0 комментариев Вирус
Відсутні статті та публікації

Новини

Рівень захворюваності на ГРВІ та грип в Україні зростає!
27.09.2018    ГРВІ (грип)
До України вже прибули перші холоди і, як наслідок, почали виникати спалахи високої захворюваності на ГРВІ та грип в різних її регіонах
Вірус Коксакі в Україні: небезпечний презент із спекотних країн
31.08.2017    ГРВІ (грип)
Вірус Коксакі, не дивлячись на свою екзотичну назву, вже не перший рік «гостює» у більшості країн пострадянського простору, в тому числі і в Україні.
У Києві на карантин закриті 98 шкіл
27.12.2016    ГРВІ (грип)
В Києві продовжується епідемія ГРВІ та грипу.
У Кривому Розі дівчинка 7 років померла від Гонконзького грипу.
22.12.2016    ГРВІ (грип)
Учениця другого класу з міста Кривий Ріг померла від грипу.
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm