Лечение заболеваний только ростительными препаратами

Эффективность современных натуральных препаратов на растительной основе превосходит многие синтетические, лекарственные средства при отсутствии побочных

Сегодня их получают с помощью высоких технологий экстрагирования, и результат их действия неизменно вызывает удивление обычных врачей.

Що таке віруси?

Віруси - найдрібніші організми, їх розміри коливаються від 12 до 500 нанометрів. Віруси - різко виражені паразити клітин.
Переважна більшість нині живуть на Землі організмів складається з клітин, і лише віруси не мають клітинної будови.

Шляхи зараження

Шляхи зараження вірусами дуже різні: через шкіру при укусах комах і кліщів; через слину, слизові та інші виділення хворого; через повітря; з їжею; статевим шляхом та інші.

При розмноженні для створення компонентів своїх часток віруси використовують поживні речовини і енергетико-метаболічні системи інфікованих ними клітин.

Захворювання

Віруси викликають багато захворювань людини: герпес, гепатит, кір, свинку, грип, поліомієліт, папілома-вірусну інфекцію, віспу, жовту лихоманку, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні (пухлинні) хвороби, СНІД та ін.

Грип в Украина
Папілома • Чим небезпечна папілома?

Чим небезпечна папілома?

Папіломовірусна інфекція статевих органів зустрічається майже у половини жінок, які звертаються за допомогою до гінеколога. Більшість захворювань шийки матки асоціюється з вірусом папіломи людини. Кожен рік реєструється 470 тисяч випадків раку шийки матки. Серед інших злоякісних процесів рак шийки матки посідає друге місце по розповсюдженості і в більшості випадків призводить до смерті. По даним літератури, у 99,7% випадків, в яких діагностовано рак шийки матки, виявляється вірус папіломи людини.

Існує багато типів цього вірусу, які умовно розподіляють на групи низького і високого ризику розвитку злоякісних пухлин. Вірус папіломи людини потребує певного часу для проникнення в генетичний матеріал клітин організму, що призводить до їх трансформації і розвитку новоутворень. Захворювання шийки матки мають певну стадійність: від дисплазії чи, за сучасною термінологією, цервікальної інтраепітеліальної неоплазії до пухлинної трансформації тканини шийки матки. Виділяють три ступеня цервікальної інтраепітеліальної неоплазії в залежності від глибини пошкодження тканин шийки матки. Рак шийки матки – це остання стадія захворювання. Клінічні прояви дисплазії і раку шийки матки можуть варіювати від явних, субклінічних до латентних. При приєднанні запального процесу можлива поява виділень з піхви з неприємним запахом, свербежу, печії і неприємних болісних відчуттів при травмуванні тканин шийки матки під час статевого акту чи медичних маніпуляцій. Відчуття тяжіння в малому тазу не є характерною ознакою. Небезпечним моментом є те, що захворювання може перебігати без будь-яких клінічних симптомів, не турбуючи жінку довгий час аж до останніх стадій патологічного процесу.

На темпи переродження епітеліальних клітин шийки матки впливають ендогенні і екзогенні фактори. Важливим є загальний стан організму людини, рівновага гормонального фону та імунної системи, наявність шкідливих звичок, захворювання на інші інфекції сечостатевої системи (вірусу герпесу, цитомегаловірусу та інш.), обмінні порушення. Злоякісні захворювання зустрічаються у декількох членів однієї родини вказуючи на генетичну схильність, як передумову їх появи. Стан імунної системи людини має чималий вплив на швидкість розвитку злоякісних пухлин. При зниженому імунітеті рак шийки матки може виявитися вже через 6 місяців або 1-2 роки з моменту інфікування. За кращих обставин цей термін продовжується на роки. Прогноз є несприятливим, коли вірус папіломи персистує в організмі людини. Імунна система, у даному випадку, не може розпізнати мікроорганізм і боротися з ним. Вірус розмножується в тканинах шийки матки, не потрапляє в кровоносне русло і є багато часу для прогресування злоякісних змін в епітеліальних клітинах.

Потенційна онкологічна небезпека та особливості перебігу папіломо- вірусної інфекції вимагають особливої уваги до стану свого здоров’я. Для діагностики захворювань шийки матки дуже важливі систематичні огляди і диспансерне спостереження у лікаря акушера-гінеколога. Рак шийки матки легше попередити ніж лікувати!

0 комментариев Вирус
© 2019  Все права защищены.
Virus
Stop 
розробка сайту Seotm